Uważamy, iż zapobieganie problemom jest lepsze od ich rozwiązywania. Misją naszej kancelarii jest świadczenie szybkiej i kompleksowej obsługi prawnej zgodnie z zasadą, iż profilaktyka jest tańsza i bezpieczniejsza niż późniejsze borykanie się z problemami, gdyż nieskonsultowanie czegoś z prawnikiem rodzi niestety bardzo często ujemne skutki finansowe.

W ofercie kancelarii znajduje się także kompleksowa obsługa prawna firm, zarówno małych i średnich przedsiębiorstw, jak i firm zajmujących czołowe pozycje w rankingach polskich przedsiębiorstw, zapraszamy także te podmioty gospodarcze które stawiają pierwsze kroki w biznesie.

Proponujemy Klientom współpracę tak stałą, jak i doraźną proponując pełną obsługę w zakresie wszystkich spraw, jakie są związane z ich istnieniem i działalnością. Zapewniamy bezpieczeństwo prawne na każdym etapie podejmowania decyzji biznesowych.

Uwzględniając potrzeby rynku a przede wszystkim życzenia naszych Klientów, rozszerzyliśmy zakres świadczonych przez nas usług o formę świadczenia pomocy prawnej, dzięki której za miesięczną, opłatą nasz Klient ma możliwość stałego kontaktu z prowadzącym go prawnikiem i może na bieżąco konsultować formalne aspekty czynności prawnych. Proponujemy abonamenty prawne które są szyte na miarę, dla każdego Klienta. W ramach danego abonamentu udzielamy porad prawnych drogą elektroniczną, telefoniczną lub osobiście, także w siedzibie Klienta, weryfikujemy dokumenty prawne, przygotowujemy projekty pism i inne.

Klient korzystający z naszej obsługi może być pewien, że dokładamy wszelkich starań, abyście byli Państwo zadowoleni z poziomu oraz jakości oferowanych przez nas usług. Jako nowość w szerokim wachlarzu naszych usług proponujemy także pieczęć prewencyjną i certyfikat o korzystaniu z opieki prawnej naszej kancelarii.

Cena danego abonamentu uzależniona jest od formy prawnej prowadzonej działalności i zawsze ustalana jest indywidualnie po konsultacjach tak aby spełnić Państwa oczekiwania. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z obsługą prawną w powyższym zakresie, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania

Mamy doświadczenie poparte licznymi sukcesami, a Kancelaria cieszy się dużym uznaniem w Warszawie oferując pomoc prawną na najwyższym poziomie o czym świadczą zadowoleni Klienci, co jest naszą najlepszą rekomendacją.